About Admin

9 comments

 1. kiedyś mówiło się, że świat schopdzi na psy. obawiam się, że w tej chwili trzeba zamienić czas na przeszły- dokonany. kurwy zawsze były, są i będą, ale niech nikt nie próbuje dorabać do tego całej ideologii.. może jestem staroświecki, ale moim zdaniem sprzedawanie seksu jest złe i moralnie naganne, a już na pewno nie jest to powód, żeby się chwalić. tak samo jak branie kase za to, że ktoś cie obsra. yahhh. złe uczynki powinno się piętnować, a nie “wybielać”.. niedługo dojdzie do tego, że ktoś Cie okradnie i nie będzie miał żadnych wyrzutów sumienia… no bo potrzebował kase, a akurat nie miał… za jakiś czas ktoś kogoś zabije- bo akurat miał problemy zdrowotne, a nie chciało mu się poczekać na dawce… ludzie zapomnieli o jednym- można żyć skromnie i być szczęśliwym. ludzie, opamiętajcie się. salut !

  • Ale już Cię okradają tłumacząc to Twoim czy moim dobrem
   Z drugiej strony laski chcą mieć najdroższe buty, torebki jeść nalepsze żarcie jeździć w najdroższe miejsca – z normalnej pracy nigdy tego mieć nie będą
   a że sra na nie arab … jeszcze ze 2 miesiące temu o tych k… nikt nic nie wiedział
   Zauważ że to co pokazują chłopaki to czubek góry lodowej jest cala masa k….w które nie chcą mieć zdjęć na insta czy facebook-u plus araby chcą mieć ciągle nowe mięsko

 2. my upper post- selling pussy=disgusting

 3. You A Model Huh?

  At least both parties know what they are getting themselves into. As long as the girls aren’t fronting like they’ve earned it on their own by being “bad bitches” then I have no issue with this.

 4. It’s pretty funny that a hostess who got known for posing naked in Playboy is shocked that there might be some girls who trade being young/hot for money from older guys. That irony seems lost on said hostess and her co-host. Asian geek founder guy is a genius!

 5. flightdeck floozie

  wow a Russian sounding name being a tarty golddigger? Whoever would have thought it!

 6. They have absolutely no shame.

 7. 99% of Russians are hookers. Dirty sluts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *